Пакети для будівельних сумішей

Мішки (пакети) з двох шарів паперу часто використовують для фасування будівельних сумішей. Для ізоляції від вологи в зовнішньому середовищі, один з шарів покривають полімерною плівкою – ламінують. Для внутрішнього шару зазвичай беруть коричневий крафт-папір, для зовнішнього – білий або коричневий крафт-папір, залежно від наповнення мішка (пакета) та категорії суміші. Для упаковки суміші преміум-класу (найчастіше – оздоблювальної) часто застосовують папір з крейдованим покриттям, на якому нанесений малюнок має особливо яскравий вигляд. Дизайн для такої упаковки розробляють також з великою кількістю яскравих насичених кольорів і графічних елементів. Така упаковка привертає увагу покупця, при дотриманні загального стилю робить торгову марку такою, що впізнається, піднімає статус виробника, працює на загальний імідж підприємства, в тому числі, допомагає просувати і інші його продукти.
Ми пропонуємо виготовлення пакетів з відкритим верхом для будівельних сумішей під замовлення, з розміщенням зображення. Матеріали – на вибір замовника.
Повністю автоматизоване виробництво дозволяє зробити максимально якісні і міцні пакети в найкоротші терміни. Додаткова проклейка дна служить підсилюючим елементом, який, до того ж, виключає просипання продукту.
Для зручності переміщення упаковки покупцем можна додати до пакету ручки – паперові або просічні.
Друк на папір наноситься флексографічним способом. Можливо нанесення малюнка до 6 фарб, повноколірне.

Форма замовлення

Ваше ім’я (обов’язково)

Ваш E-Mail (обов’язково)

Телефон

Коментар