Пакети для цукру

Паперовий пакет – прекрасний варіант упаковки цукру і цукрової пудри. Папір має більш високу міцність в порівнянні з плівкою. Паперовий пакет, наповнений цукром, зберігає форму і не допускає просипання продукту, що дозволяє йому презентабельно виглядати на полиці в магазині поруч із плівковими аналогами. Крім того, папір пропускає повітря, що дозволяє цукру «дихати», виключаючи злипання кристалів. Коли покупець візьме в руки пакет і відчує гладку міцну поверхню паперу, а під нею – абсолютно розсипчастий цукор, вибір на користь такої продукції буде зроблений без коливань.
Цукор, фасований в паперовий пакет, набуває вигляду продукту преміум-класу. За допомогою правильно підібраного малюнка і колірної гами пакету можна передати особливі характеристики саме цього продукту, виділити його серед інших аналогів для потенційних покупців. Саме візуальні емоційні характеристики люди запам’ятовують найкраще.
Технологічні можливості виробництва дозволяють наносити зображення будь-якої складності на паперову упаковку.
Пакет може бути виготовлений з білого або коричневого крафт-паперу. Формати можуть бути для ємності від 0,5 до 5 кг. Ручки, які доповнюють пакет, роблять більш зручним для покупців перенесення достатньо важкої упаковки, і часто служать додатковим фактором при виборі продукту між аналогами.
Друк може наноситися як флексографічним, так і офсетним способом.
Можливі додаткові варіанти виготовлення:
– З двох шарів паперу
– Демонстраційне вікно
– Ручки
У таблиці вказані формати пакетів, які найбільш часто використовуються. При необхідності формат можна змінити

sizes
Асортимент: Розміри пакета, (a х b х c), мм
пакет 0,5 кг. 80*50*240
пакет  1 кг. 90*55*265

 

Форма замовлення

Ваше ім’я (обов’язково)

Ваш E-Mail (обов’язково)

Телефон

Коментар