Пакети для корму і гігієнічного наповнювача для тварин

Тварини, які живуть разом з нами, стають невід’ємною частиною нашого життя. Вони вже не просто «вихованці», яких треба годувати і за якими треба прибирати. Наші тварини «селяться» в наших серцях, віднімають масу часу і уваги, ми про них піклуємося і хочемо, щоб їх життя склалося якнайкраще. Ми не шкодуємо грошей на високоякісні корми, читаємо їх склад і радимося з іншими «утримувачами» тварин. Величезну роль при виборі корму часто відіграє упаковка. Виходячи того, наскільки уважно і відповідально виробник поставився до вибору упаковки для корму нашим улюбленим тваринам, матеріалів, з яких ця упаковка зроблена, ми розуміємо, як виробник корму поставився і до вмісту цієї упаковки.
Якщо ми бачимо упаковку з паперу – абсолютно нетоксичного натурального матеріалу, який піддається повній утилізації, та ще з нанесенням гарного малюнка і достовірної інформації про вміст пакету і про виробника корму – ми розуміємо, що в такому паперовому пакеті буде тільки найкращий продукт. Ми можемо купувати такий корм і не боятися, що він зашкодить нашим улюбленцям. Крім того, сухий корм в паперовому пакеті прекрасно зберігається в домашніх умовах і через те, що повітря проникає через стінки пакету, не утворюється гіркота, незалежно від того, зі скількох шарів паперу зроблений цей пакет.
Гігієнічний наповнювач, який ми купуємо для наших тварин, також повинен відповідати турботі й увазі, які приділяються цим милим створінням.
Підприємство «Тріумф-Пак» виробляє пакети з одного або двох шарів паперу, які допоможуть виділити Вашу продукцію серед багатьох аналогічних товарів.
Друк на папір наноситься флексографічним або офсетним способом.
Можливий варіант виробництва мішка з ручками – паперовими або просічними.
Пакет з одного шару паперу може бути виготовлений з демонстраційним вікном.
При необхідності, на папір можна нанести ламінацію з однієї або двох сторін.

Форма замовлення

Ваше ім’я (обов’язково)

Ваш E-Mail (обов’язково)

Телефон

Коментар