Пакети для пельменів, вареників, заморожених фруктів та ін. напівфабрикатів

При виведенні на ринок нового продукту або приверненні додаткової уваги до того, що вже існує, велику увагу необхідно приділити оптимальному вибору упаковки. Головна функція упаковки – захисна. Вона забезпечує збереження продукту протягом терміну придатності, захищає від негативного впливу навколишнього середовища. Підбір матеріалів для упаковки визначається властивостями продукту і умовами його зберігання та транспортування.
Але, крім усього іншого, від упаковки залежить не тільки збереження продукції, а й сприйняття даної продукції споживачем. Зовнішній вигляд упаковки повинен виділяти продукцію певної марки серед аналогів, продукт повинен впізнаватися і запам’ятовуватися. Необхідно створити у споживача імпульс, спрямований на покупку певного товару або групи товарів.
Паперовий пакет для заморожених продуктів і напівфабрикатів – новинка на ринку упаковки. Паперовий пакет чудово зарекомендував себе в якості упаковки продуктів з особливими вимогами до зберігання. Такий пакет виготовляється з паперу, що з двох сторін покривається шаром ламінації – глянцевою всередині і матової або глянцевої зовні (за бажанням замовника). На папір наноситься кольорове зображення, яке і повинно, в першу чергу, привернути увагу покупця. Пакет з паперу з ламінованим покриттям має високу міцність, не деформується при заморожуванні і розморожуванні, а також при транспортуванні.

Друк на папір наноситься флексографічним або офсетним способом.
У таблиці вказані формати пакетів, які використовуються найчастіше. При необхідності формат можна змінити.

sizes
Асортимент: Розміри пакета, (a х b х c), мм
пакет 600 г 120х80х260
пакет 700 г 120х80х260

Форма замовлення

Ваше ім’я (обов’язково)

Ваш E-Mail (обов’язково)

Телефон

Коментар