Пакет з прозорим вікном

Ще один різновид пакету з комбінованих матеріалів – пакет паперовий з прозорим вікном. Перевага такої упаковки втому, що вона надає можливість використовувати всі переваги паперової упаковки і демонструвати покупцям продукцію.
Найчастішепакет паперовий з вибірковим вікном використовується для пакування сипучих продуктів: круп, цукру, борошна, пластівців і мюслі, макаронних виробів, горіхів, сухарів, цукерок і печива, чаю та кави.
Також пакет з вікном може бути прекрасною упаковкою для сувенірної та подарункової продукції.
Вікно може бути будь-якої форми. Пакет паперовий з вікном може бути покритий ламінованим шаром з однієї або з двох сторін.

Пакет паперовий з поздовжнім вікном часто використовують для упаковки хлібобулочних виробів – хліба, батона, багета, чіабатти … Найчастіше це пакет типу «саше». Виготовляється такий пакет з паперу крафт низькоїщільності – від 30 до 60 г/м2, білого або коричневого.
Пакет з вікном для упаковки хлібобулочних виробів доцільно використовувати для продажу хліба в магазинах із самообслуговуванням. У такому випадку, покупець бачить продукт повністю, і йому легше прийняти рішення про покупку

Форма замовлення

Ваше ім’я (обов’язково)

Ваш E-Mail (обов’язково)

Телефон

Коментар