Мішки дво-, тришарові

Конструктивно багатошаровий мішок – це упаковка з прямокутним (блочним) дном. Кілька шарів в упаковці застосовується у випадках, коли одного шару недостатньо – продукт, який фасується в мішок, має занадто велику масу для одного шару паперу або дуже гострі края, що загрожують прорвати один шар паперу, або необхідні додаткові бар’єрні властивості упаковки для захисту від зовнішнього середовища і т.д.
Мішки можуть бути виготовлені з двох або трьох шарів паперу, а також з додатковою ламінацією (зазвичай – одного з шарів) для захисту продукту від проникнення вологи ззовні та / або для досягнення додаткового підвищення міцності упаковки.
Застосування такої упаковки може бути найрізноманітнішим: для харчових продуктів (борошно, цукор, крупи, харчові добавки і суміші, сухе молоко, макарони), для продукції сільськогосподарського призначення (насіння рослин, комбікорм, добрива, мульча), для будівельних та оздоблювальних сумішей.
Залежно від продукту, який підлягає фасуванню, вибираються матеріали і формат мішка.
Верхній шар паперу може бути білим або коричневим. Внутрішній шар зазвичай коричневий.
Формування мішка відбувається на автоматизованій виробничій лінії. Обов’язково на мішках додатково проклеюється дно для підсилення.